•  

Полтавців запрошують зустрітися з письменником Мирославом Дочинцем

220
Полтавців запрошують зустрітися з письменником Мирославом Дочинцем

Творча зустріч із українським письменником Мирославом Дочинцем відбудеться завтра в Полтавській обласній бібліотеці (вул. Небесної Сотні, 17). Початок заходу об 11 годині в кімн. 213 (2 поверх). Вхід вільний.

Про автора: Мирослав Дочинець, сучасний український письменник, член Національної спілки письменників України та Асоціації українських письменників.

Автор близько двадцяти книг – «Він і вона», «Краєвид із жінкою», «Хліб і шоколад», «Руки і душа», «Лис», «Дорога в небо – до людей», «Булава і серце», «Місячна роса», «Вічник», «Криничар», «Горянин», «Світован», філософсько-психологічних заповітів карпатського мудреця «Многії літа. Благії літа», що стали українським народним бестселером.

За плідну і самобутню творчу діяльність відзначений низкою літературних премій, в тому числі трьох міжнародних, а також відзнакою «Золотий письменник України» за найбільші наклади.

У 2014 році за романи «Криничар» та «Горянин» удостоєний Національної премії ім. Т. Шевченка.

Його проза перекладена російською, угорською, словацькою, румунською, польською, французькою, італійською, англійською, японською мовами.

Як видавець втілює різні видавничі проекти, зокрема опікується серіями книжок «Домінія слова», «Трава Парнасу», «Книжкова полиця Вічника». Допомагає бібліотекам Закарпаття та України літературою.

Коментарі