•  

Полтавців змушують платити за неякісний мобільний зв'язок

2860
Полтавців змушують платити за неякісний мобільний зв'язок


Останні дні полтавці помітили різке падіння якості зв’язку в мережах деяких мобільних операторів, зокрема на адресу «Останнього Бастіону» надходять численні скарги на якість обслуговування від мобільного оператору «Київстар». Що цікаво проблема спостерігаються, як у жителів самого міста, так і у жителів прилеглих сіл: Кротенки, Тахтаулово, Патлаївка та інші.

Щоб з’ясувати в чому проблема журналісти «Останнього Бастіону» зателефонували до головного офісу компанії з метою роз’яснення ситуації, але офіційна відповідь від компанії: «Ми перевірили й жодних проблем у Полтавському районі зі зв’язком не виявили». Іншими словами: «проблеми не існує, поки про проблему не говорять», а отже полтавцям доведеться й далі сплачувати гроші в нікуди. Але здається, що окрім самих людей ця проблема більше нікому не цікава.

Між тим, не під запис, один з представників компанії пояснив, що можливі проблеми з якістю зв’язку можуть бути пов’язані з необхідною заміною обладнання для впровадження 3G, про що абонентів мали би сповістити відповідними смс-повідомленнями.

Коментарі