•  

Полтавця засудили за організацію міжнародного каналу контрабанди наркотиків

110
Полтавця засудили за організацію міжнародного каналу контрабанди наркотиків

Комсомольський міський суд Полтавської області визнав громадянина України винним за організацію міжнародного каналу контрабанди наркотичних засобів –амфетаміну, метамфетаміну і трамадолу. Його засуджено до 6 років 8 місяців позбавлення волі.

Про це повідомив прес-центр СБУ.

Встановлено, що 33-річний чоловік замовив велику партію наркотиків в одній з країн Західної Європи. Посилка з контрабандним вмістом мала бути доправлена на територію України автобусом міжнародного сполучення. Контрабандист планував реалізовувати отриманий «товар» у роздріб на території регіону.

Восени 2014 року співробітники СБУ затримали зловмисника одразу після одержання багажу від водія автобусу, який про вміст пакунку не здогадувався.

Під час огляду сумки правоохоронці виявили та вилучили 70 грамів особливо небезпечного наркотичного засобу амфетаміну і майже тисячу пігулок трамадолу й метамфетамину, прихованих серед парфумерної продукції.

Приблизна вартість вилучених наркотиків за цінами «чорного ринку» становить майже 200 тисяч гривень.

За рішенням суду громадянина України визнано винним у вчиненні злочинів, передбачених ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 305, ч. 2 ст. 307, ч. 2 ст. 311 Кримінального кодексу України. Вирок суду набув законної сили.

Коментарі