•  

Полтавцям не сили більше терпіти: сміттєва люстрація під стінами департаменту охорони здоров'я

29340
Полтавцям не сили більше терпіти: сміттєва люстрація під стінами департаменту охорони здоров'я

Сьогодні, 29 квітня, громада Полтави вийшла під стіни Департаменту охорони здоров'я ОДА Полтавської області. Мета: добитися відсторонення корумпованого і дискредитованого керівництва департаменту, що наживається на людському здоров'ї. Відкриті кримінальні провадження на керівників департаменту, гучні сюжети на всеукраїнському телебаченні про «якість» полтавської медичної галузі, корупція, побори, приватизація медичного майна, одіозні призначення родичів на «теплі» місця – вочевидь полтавцям урвався терпець.

"Сьогоднішня акція проводиться для того, щоб показати керівництву Департаменту охорони здоров'я наскільки громадяни не вдоволені медичними послугами, які надаються. Наскільки для громадян закрита ця сфера послуг, адже для будь-якої людини найціннішим є його життя та здоров'я.

Саме на цих аспектах відбувається спекулювання і довірою, і тими коштами, які залучаються шахрайськими методами до особистих кишень керівників. Порушено ряд кримінальних справ. Проводиться ряд перевірок уповноваженими органами. Вже є позитивні результати. І цей протест - це реакція на закритість керівників департаменту охорони здоров'я. Вони починають ховатися від громадськості, адже їм є що приховувати і подібна поведінка - це їх реакція на правові дії громадськості.

Ми хотіли зустрітися саме з Лисаком, адже потрапити до нього на зустріч неможливо, якщо ми приходимо в межах закону на засідання, які є відкритими для громадськості, нас виставляють із засідання та принижують честь, гідність та ділову репутацію, як професіоналів, так і громадян України. Настільки високий рівень закритості й корумпованості, що потрібно вживати подібні заходи. Громада не згодна!", - прокоментувала акцію голова комісії з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Громадської ради при Полтавській обласній раді Плужник Юлія Олексіївна.

Звісно зустрітися безпосередньо з самим паном Лисаком не вдалось. Адже ця одіозна персона занадто зайнята для зустрічі зі звичайним людом та представниками масмедіа: постійні лікарняні, відрядження, наради та зустрічі. Так і цього разу, пан Лисак, як виявилось, поїхав у відрядження до Києва.

Попри відсутність Лисака, через півгодини протесту до полтавців усе ж таки вийшли представники керівної верхівки департаменту, зокрема заступник начальника Головного управління Юрій Курилко, але тільки після особистого запрошення від голови громадського об'єднання «Останній Бастіон» Геннадія Сікалова (11.10 на відео):

Чиновник розпочав діалог у вже знайомому всім полтавцям «пругловському» стилі: «напишіть заяви, звернення, ми все розглянемо». Але через різкий супротив громадськості на подібні слова він був змушений все ж таки погодитися на круглий стіл з представниками громадськості, який поки що заплановано на 7 травня. Кажуть, що можливо, з'явиться навіть сам Лисак. Хоча в останнє віриться дуже важко. Чи спіткає цей круглий стіл та ж доля, що спіткала >>круглий стіл по незаконній забудові по вулиці Ляхова<<, дізнаємось трохи більше ніж за тиждень.

Коментарі