•  

Полтавець проїхав велосипедом 1200 кілометрів за 10 днів

850
Полтавець проїхав велосипедом 1200 кілометрів за 10 днів

48-річний житель міста Кобеляки Полтавської області Віктор Валявський проїхав на своєму простенькому велосипеді 1200 кілометрів за 10 днів. Мандрівник доїхав до північного кордону України, відвідавши міста Новгород-Сіверський, Глухів, Батурин. Такий маршрут пов’язаний із захопленням полтавця – вивченням української історії, особливо тієї її частини, що розповідає про боротьбу за незалежність держави.

Про це повідомив сайт «Ехо з регіону».

«Дуже хотілося побачити міста, знамениті з часів Гетьманщини. Історія має здатність повторюватись. І ось зараз ми бачимо відтворення подій 17-го століття. Тоді Іван Виговський разом із поляками, волохами, сербами бився проти російських окупантів. І зараз це відбувається. Тоді українці програли. Зараз, упевнений, що виграють» - розповів мандрівник.

Чоловік їхав не сам, а з напарником і таким же самим досвідченим веломандрівком – 70-річним Василем Голубом з Харкова. Хоча полтавець розповів, що раніше подорожував сам. Так у минулому році він приїхав велосипедом до Росії, щоб побачити місця, з яких починає свій рух річка Ворскла. Цікаво, що після тієї подорожі Віктор Валявський зарікся їздити до сусідньої держави.

«Їхні прикордонники та чиновники дивляться на українців як на людей другого сорту. Терпіти приниження не збираюся. Хоча прості люди нормальні» - зазначив полтавець.

Коментарі