•  

Полтавка пройшла у фінал конкурсу «Міс Україна-2014»

3590
Полтавка пройшла у фінал конкурсу «Міс Україна-2014»

22-річна полтавка Ганна Пуденко пройшла у фінал конкурсу "Міс Україна-2014" і тепер побореться за право представляти нашу країну на "Міс Світу", який пройде в Лондоні.

Дівчина розповідає, що дуже зраділа цій звістці. Три роки томуГанна їздила на кастинг, але, на жаль, не пройшла. А цього разу все вийшло.

За її словами, сам конкурс запланований на весну наступного року через події, які відбуваються в нашій країні. А організатори додають, що складна соціально-політична ситуація в Україні змушує Національний комітет конкурсу проводити традиційне свято краси в нетрадиційному форматі - зайва урочистість, святкові і концертні виступи сьогодні не доречні.

В той же час на найпрестижнішому світовому конкурсі краси "Miss World", який відбудеться в Лондоні, Україна має бути представлена гідно, як переконаний голова комітету "Міс Україна" Сергій Матяш.

Не дивлячись ні на що, в містах і областях були проведені відбіркові тури, а 24 переможниці цих конкурсів увійшли до складу фіналісток "Міс Україна-2014". Ганна Пуденко розповіла, що на відбірковий кастинг приїхало багато дівчат, вони усі повинні були заповнити анкети, сфотографуватися, після цього їм обіцяли передзвонити і повідомити про результати відбору. Дівчина ще не встигла усвідомити, що виграла "квиток у фінал", протее вже почала готуватися до наступного етапу.

Коментарі