•  

Полтавщина номінально збільшила асигнування на тероборону

550
Полтавщина номінально збільшила асигнування на тероборону

На сьогоднішній сесії Полтавської обласної ради депутати затвердили регіональну Програму «Територіальна оборона» на 2015 рік.

Програмою передбачено фінансування заходів тероборони на рівні 7 мільйонів гривень. 2014 року на цю ж програму було витрачено трохи менше 5 мільйонів гривень. З урахуванням різниці валютного курсу, таке збільшення асигнувань може стати їх фактичним зменшенням.

Статі видатків, за словами начальника управління НС ОДА Віктора Стеблянко, залишаться незмінними: гроші розподілять між МВС, ДСНС, СБУ, облвійськкоматом і власне батальйонами сформованими на території області.

Під час сесії до депутатів облради звернулася представник Полтавського Батальйону Небайдужих, яка попросила профінансувати з обласного бюджету закупівлю аптечок для мобілізованих, яких тільки найближчими днями до зони АТО Полтавщина відправить понад дві тисячі. Волонтерка назвала вартість однієї аптечки – 80 доларів. Після цього депутати відмовились ставити на голосування це питання, пообіцявши розглянути «наступного разу». Як відомо, наступна сесія облради запланована через півтора місяці – на кінець квітня.

Максим Кондратенко

Коментарі