•  

Полтавщина першою в Україні опалюватиме будинки альтернативною енергією

530
Полтавщина першою в Україні опалюватиме будинки альтернативною енергією

Сьогодні, в рамках проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Місцеві альтернативні джерела енергії: м. Миргород», пройшла прес-конференція.

Темою зустрічі стала: «Полтавщина першою з українських регіонів опалюватиме житлові будинки за допомогою альтернативної енергетики».

На прес-конференції розповіли про проект USAID «Місцеві альтернативні джерела енергії: м. Миргород», в рамках якого одна із діючих у місті Миргород котелень буде переоснащена для виробництва теплової енергії з біомаси (соломи). Її будуть привозити аграрії Миргородського району.

- Проект є важливим, адже він передбачає можливість застосування набутого досвіду не лише в Полтавській області, але і в інших регіонах України. Масова реалізація таких проектів дозволить створити нові робочі місця, сприятиме розвитку бізнесу та ринку біомаси, допоможе стабілізувати тарифи на комунальні послуги, а також дасть можливість Україні здобути енергетичну незалежність, – переконував виконавчий директор ВБО «Інститут місцевого розвитку», керівник проекту, Руслан Тормосов.

У свою чергу Миргородський міський голова Сергій Соломаха додав, що проект розрахований на 2 роки.

- Я сподіваюся, що він буде реалізований до 2015 року повністю. Це надасть можливість опалювати біо-паливом 10% населення міста Миргород, – зазначив міський голова.

Коментарі