•  

Полтавщина попрощалася з «кіборгом», який загинув в Донецькому аеропорту

5940
Полтавщина попрощалася з «кіборгом», який загинув в Донецькому аеропорту

Гребінківщина попрощалася зі своїм славетним земляком, справжнім патріотом, «кіборгом», який до останнього свого подиху стояв на захисті Донецького аеропорту. Жахлива звістка прийшла в село Березівка Гребінківського району 17 січня. Родина Лисенків дізналася, що від ворожих снарядів, які мов злива сипались на летовище загинув їхній старший син В’ячеслав.

На неоголошену війну з російськими бойовиками В’ячеслава призвали одним з перших. Повістку хлопець отримав з високо піднятою головою, думки відкупитися чи сховатися або ж десь пересидіти у нього навіть не виникало. Разом зі своїми земляками він вирушив боронити рідну землю. Щоб купити своїм землякам, захисникам України необхідну екіпіровку і засоби особистого захисту небайдужі гребінківці усією громадою збирали на них кошти.

В’ячеслав Лисенко мав звання молодшого сержанта, і гідно носив військові погони. До останнього свого подиху він залишався вірним військовій присязі і загинув під час участі в АТО, виявивши стійкість і мужність.

На підготовку до участі в АТО у В’ячеслава було всього декілька днів. А далі розпочались суворі бойові будні. З самого початку антитерористичної операції, В'ячеслав Лисенко разом зі своїми бойовими побратимами, брав участь у найзапекліших боях та виконував найскладніші завдання.

Лисенко був один із тих, кому вдалося вижити в Іловайському пеклі. Йому та ще двом бійцям довелося цілу ніч повзти на позицію сил Українських військових. Не зважаючи на те пекло, що їм довелося пережити, хлопці вижили.

Після пережитого у В’ячеслава була зовсім коротка відпустка, а потів знову на фронт, обороняти Батьківщину. Його бригаду перекинули до найгарячішої точки на карті війни - до Донецького аеропорту. А там бої не припинялися ні на день, незважаючи на перемир'я... Щодня «кіборгів» поливали з «Градів» і мінометів, не шкодуючи засобів робили все, щоб витіснити бійців з позиції, та хлопці мужньо трималися і відбивали атаки супротивників.

Та день за днем ситуація тільки погіршувалась, обстріли не припинялися ні вдень, ні вночі. І ось у якусь мить вогняний дощ накрив позиції, де серед мужніх «кіборгів» був і В'ячеслав Лисенко. Отримавши травми, не сумісні з життям, він загинув, як справжній герой на полі бою.

Вічна пам'ять герою... Герої не вмирають!

Коментарі