•  

Полтавщина посіла 1 місце по Україні з забезпечення землею атовців

660
Полтавщина посіла 1 місце по Україні з забезпечення землею атовців

Майже 5 тис. військових із Полтавщини отримали дозволи на розробку проектів землеустрою за час війни на Сході України. Про це повідомило Головне управління Держгеокадастру в Полтавській області.

Полтавщина посіла місце лідера усписку областей, які минулого тижня ухвалили рішення про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок військовим та членам сімей загиблих бійців.

Всього з моменту запровадження ініціативи про забезпечення землею до територіальних органів Держгеокадастру Полтавщини подали заяви 6 014 атовців. З них 4 694 отримали дозволи на розробку проектів землеустрою на ділянки загальною площею 7 890 гектарів.

Згідно підсумкової інформації, за тиждень головні управління Держгеокадастру у областях прийняли всього 1 269 наказів про виділення земельних ділянок учасникам війни на Сході та родинам полеглих бійців із земель державної власності сільськогосподарського призначення, із них 361 наказ ухвалений Головним управлінням Держгеокадастру у Полтавській області, що становить 28% від прийнятих рішень.

Нагадаємо, понад 200 військових отримали земельні ділянки в с. Сем’янівка Полтавського району за сприяння лідера ГС «Останній Бастіон» Геннадія Сікалова в липні цього року. 

БІЛЬШЕ ЧИТАЙТЕ: Понад 200 атовців отримали земельні ділянки в Полтавському районі

Коментарі