•  

Полтавщина проводить стратегічні проекти через російський сервер

1210
Полтавщина проводить стратегічні проекти через російський сервер

Органи державної влади Полтавської області користуються російським електронним поштовиком для обміну документацією Стратегії розвитку області.

До Останнього Бастіону зі стін облдержадміністрації потрапив документ, який закликає «органи місцевого самоврядування, місцеві органи державної влади, громадські організації, установи та організації усіх форм власності» слати проекти розвитку області через адресу розташовану в домені російського поштовика mail.ru.

Документація, що проходитиме через російський поштовик може містити в собі деталізовані дані про інфраструктуру регіону, економічні показники, а також конкретні суми коштів які необхідні галузям економіки області, тощо. Це випливає з критеріїв завдання викладених в документі.

«Стратегія розвитку Полтавської області до 2020 року» про яку ідеться в документі та її окремі проекти це спільна ініціатива Полтавських облдержадміністрації і облради з Європейським Союзом.

Раніше СБУ випустила попередження для українських громадян про небезпеку користування російськими інтернет-сервісами, та поштовиками зокрема: з огляду на доступність спецслужбам Росії даних що через них проходять.

Коментарі