•  

Полтавщина – єдина область в Україні, де немає професійної льодової арени

2090
Полтавщина – єдина область в Україні, де немає професійної льодової арени

13 вересня вперше за кілька років у Полтаві провели загальні збори громадської організації «Федерація хокею Полтавської області».

На зібрання з’їхалися професіональні хокеїсти як з Полтави, так і районів області.

Полтавські хокеїсти вже не перший рік б’ють на сполох: у нас єдиний обласний центр, де немає професійної льодової арени – як для тренування, так і для проведення змагань. Полтавські посадовці розповідають байки про виділення коштів на її проект та обіцяють розпочати будівництво. Проте – «віз ще й досі там».

«Відмазки» полтавські спортсмени вже не приймають. Саме тому вони зібралися, аби остаточно поставити крапку у цьому питанню. Більшість полтавських хокеїстів, м’яко кажучи, незадоволені роботою правління обласної федерації хокею і вимагають переобрання членів правління обласної федерації хокею.

Нагадаємо, що її очолюють екс-голова Полтавської ОДА Валерій Головко і його перший заступник Андрій Пісоцький. Ці колишні посадовці лише обіцяли, але нічого так і не зробили. Саме тому в обласній організації постало питання про звільнення керівного складу обласної ФХУ або взагалі створення нової федерації.

На першому зібранні полтавські хокеїсти висловили недовіру Головку і Пісоцькому. Наступне зібрання планують провести наступного тижня.

Коментарі