•  

​Полтавські кінотеатри не підтримують бойкот російської кінопродукції

600
​Полтавські кінотеатри не підтримують бойкот російської кінопродукції

У зв’язку з агресією північного сусіда щодо нашої держави в Україні проходять різноманітні акції бойкоту російських товарів. До такої своєрідної ринкової війни долучились також дистриб’ютори та кінотеатри, як-то київський «Магнат», львівський «Планета Кіно»…

Полтава, очевидно, залишається осторонь цього. Адміністрація кінотеатру «Конкорд» пояснює: при винесенні вердикту демонструвати чи ні фільм, зважають лише на його шанси задовольнити запити тутешніх кіноманів і не вважають за потрібне відмовлятись від російських стрічок через політичну ситуацію. До країни-виробника, запевняють, упереджено не ставляться, якщо стрічка якісна і цікава – покажуть без проблем.

У кінотеатрі імені Котляревського також не підтримують політику бойкоту.

-На даний момент у нашому кінотеатрі йде лише один фільм російського виробництва – «Авантюрист». Його демонстрацію заплановано було ще до всіх цих подій, - розповіла старший адміністратор кінотеатру імені Котляревського.

Репертуар на наступний місяць у кінотеатрі ще не затвердили. Чи впровадять тут табу на продукцію російських кіностудій – залежить від дистриб’юторів.

-Дистриб’ютори відмовляються випускати російські фільми на деяких носіях, в тому числі на плівках, з якими ми працюємо, - пояснюють у кінотеатрі.

Хай там як, а успішність прокату іноземних стрічок на наших великих екранах залежить не лише від адміністрацій кінотеатрів, а від глядачів. Відмежовувати політику від розваг чи навмисно не підтримувати країну-імпортера фільмів, а також агресії в Україну – рішення суто особистісне. З іншого боку, патріотизм проявляють не лише на барикадах…

Коментарі