•  

Полтавська «аграрка» сьома серед українських аграрних вишів

1980
Полтавська «аграрка» сьома серед українських аграрних вишів

Ресурс «Освіта.ua» склав консолідований рейтинг вищих навчальних закладів України 2017 року. У якості вихідних даних використали найбільш авторитетні національні та міжнародні рейтинги ВНЗ України: «Топ-200 Україна», «Scopus» та «Вебометрикс», кожен із яких використовує різні критерії оцінювання вищих навчальних закладів.

Полтавська державна аграрна академія опинилася на 7 місці цього рейтингу. В переліку всіх ВНЗ країни посідає 99 сходинку. У «ТОП-200 Україна» – 116 місце. За даними «Вебометрикс» «аграрка» дев’яноста. В рейтингу «Scopus» полтавський виш посідає 114 сходинку.

На першому рівні закріпився Національний університет біоресурсів і природокористування (НУБІП), другу позицію зайняв Сумський національний аграрний університет (СНАУ), трете місце у Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Василенка.

Останнім виявився одеський державний аграрний університет. У переліку всіх ВНЗ країни посідає 207 сходинку. У «ТОП-200 Україна» – 188 місце. За даними «Вебометрикс» «аграрка» зараз на 230 місці. В рейтингу «Scopus» одеський ВНЗ – 137.

Віктор Карпенко

Коментарі