•  

Полтавська богиня війни: історія тендітної дівчини, яка воює в зоні АТО

990
Полтавська богиня війни: історія тендітної дівчини, яка воює в зоні АТО

Міністерство оборони України на своїй сторінці в Facebook розповіло історію Олени Заліевой, яка рік тому несла службу в Криму, а зараз воює в зоні АТО.

Народилася Олена у Карлівці Полтавської області. В її родині не було жодного військового, проте дівчина завжди відчувала талант саме до професії захисника Вітчизни.

"Тут я виконую обов'язки офіцера патрульно-постової служби. У нас чудовий колектив, і я пишаюся тим, що саме з цими хлопцями мені довелося проходити службу, тому що на них завжди можна покластися, і у важку хвилину вони не підведуть. Головним чином ми стежимо за дотриманням військовослужбовцями військової дисципліни, правопорядку. До речі, до відрядження в зону АТО я багато чула різних чуток про те, що місцеві жителі Донецької області негативно ставляться до українських військових. Відверто кажучи, цього я не побачила. Навпаки - жителі багатьох міст і сіл дуже привітні, і якщо трапляються якісь негативні випадки, то вони мають одиничний характер ", - говорить українська "богиня війни".

Як розповіла дівчина, батьки та молодша сестричка з розумінням поставилися до того, що вона знаходиться в самій гарячій точці на Європейському континенті.

Втім, Олена, як справжній військовий, патріот, просто не могла залишитися осторонь цієї війни.

"Дивлячись на те, як старшина Олена Залієва стійко переносить всі негаразди, розумієш: якщо в українській армії служать такі дівчата, які не зламалися в Криму, які готові зі зброєю в руках стояти на захисті нашої Батьківщини - Україна обов'язково переможе, адже іншого варіанту просто не може бути", - йдеться в повідомленні.

Коментарі