•  

Полтавська Cosa Nostra частина ІІ. "Хрещена мати" Конотоп Н.М.

4950
Полтавська Cosa Nostra частина ІІ. "Хрещена мати" Конотоп Н.М.

Руйнація органу, на який покладено обовязок реалізації державної політики у сфері захисту прав споживачів у Полтавській області, триває багато років. Немало зусиль до руйнації прикладено ії керівником в різні часи Конотоп Наталією Михайлівною, яка фактично приватизувала державну установу протягом останніх 8-10 років.


Керівника інспекції зовсім не турбує питання якості продуктів харчування, дитячих іграшок, що реалізуються споживачам через торгівельні мережі, а також якість наданих послуг. Управління (інспекція) існує заради власного збагачення Конотоп Н.М., яка п'ять разів була звільнена з посади з різних підстав, але кожного разу будь-якою ціною поновлювалася та поверталася на державну службу.

Останній раз, рішенням Полтавського окружного адміністративного суду у серпні 2015 року. Поверненню на державну службу не заважає і порушена кримінальна справа у вчиненні корупційних злочинів, численних фактів вимагання та отримання хабарів від підприємців міста та підлеглих працівників установи, судовий розгляд якої буде продовжений в Апеляційному суді Полтавської області 9 вересня о 9 годині.

Кожний раз поновлення на посаді супроводжується захмарними виплатами Конотоп Н.М. державою грошових компенсацій, нібито, за час вимушеного прогулу, обрахованих у сотнях тисячах гривень. Аналізуючи стан відпрацьованих Конотоп Н.М. комбінацій для поновлення, завдяки рішенням судів, прослідковується неодноразова участь одних і тих же служителів Феміди, серед яких син колишнього губернатора області Удовіченка О.В.

Конотоп Н.М. часто хизувалася прихильністю до неї голови Полтавської ОДА, який цінував ії як керівника органу виконавчої влади.

Тому і не випадкові призначення Конотоп Н.М. на посаду, погодження на призначення якої надавав сам Удовіченко О.В.

Завдяки численним виплатам захмарних сум при поновленні на посаді, Конотоп Н.М. намагається закрити 20-річний стаж перебування на державній службі, щоб отримату пристойне пенсійне забезпечення за "тяжку" працю. Шахтарі можуть позаздрити державному службовцю, який за останні 7 років, якщо взагалі перебувала на роботі 20% робочого часу (враховуючи перебування по 4 місяці на лікарняному та інше).

Незважаючи на те, що державний сужбовець має медичні протипоказання, щодо роботи, повязаної із психоемоційними навантаженнями, Конотоп постійно рветься до роботи. І зрозуміло чому. За неадекватною поведінкою чиновника, неодноразово спостерігали підприємці міста та співробітники інспеції. Хвороба дає своє. Так у 2013 році, неадекватна поведінка Конотоп Н.М. проявилася стосовно головного спеціаліста протидії корупції (в минулому офіцера МВС) Баштового В.П., який нібито мав притязання до шановної та намагався ії викинути з балкону службового кабінету. Конотоп Н.М. подала заяву до правоохоронних органів, але провадження закрито за надуманністю та факти не знайшли свого підтвердження.

Завдяки голові МСЕК пані Жабо, державний інспектор, як і велика кількість інших чиновників, оформила на всяк випадок інвалідність 2 групи, яку використовує при нагоді, наприклад під час судового розгляду кримінальної справи, щоб уникнути відповідальності.

Внаслідок психічних розладів керівника, десятки звільнених працівників інспекції.Зміни кадрів державного органу впливають на його роботу, але не на Конотоп Н.М. Роками нараховуючи на відібраних співробітників завищені розміри премій, які на вимогу останньої, працівники змушені повертати корупціонерці. Завдяки таким схемам Конотоп Н.М. щомісячно доотримувала до 15-20 000 гривень з державного бюджету.

Навіщо ій перейматися проблемами споживачів, якщо в неї низка відпрацьованих схем для власного збагачення.Одна з таких, в курортному містечку Миргород. За інформацією ради підприємців міста, тривалий час там діяв "псевдо працівник " інспекції Логвінова поруч із інспектором Назаренко Т.В., яка регулярно збирала бариші та передавала Конотоп Н.М.

Державний службовець застигла в минулому житті, для якої воно триває. І назва цьому життю - комунізм. Звичка ні за що не розраховуватися, всі ій по життю зобовязані. Це стосується магазинів, лотків та кафешок. Нещодавно конфлікна ситуація виникла в кафе, яке розташовано поруч із будинком Конотоп Н.М. по вулиці Фрунзе, коли остання наїлася та напилася з подругами-халявщицями та відмовилась сплачувати рахунок.

Прихильність Конотоп до елітних спиртних напоїв та ексклюзівних моделей одягу, вишуканих речей відома всім підприємцям, яким приходилося мати справу з останньою.

Здивування працівників правоохоронних органів викликано під час обшуку помешкань Конотоп Н.М., після відкриття кримінального провадження у січні 2011 року, де вилучено десятки ящиків коньяку "Хенесіс", "Метакса", десятки хутрових виробів та інше. В службовому кабінеті гардероб багато виробів верхньої та нижньої білизни, взуття та іншого .Всі речі із цінниками, як в бутіку. Забитй холодильник м'ясом, копченостями, качками та іншим. Ось де головний інспектор Полтавщини перевіряв якість продукції. Маючи намір привласнити собі лабораторію для "перевірки якості" по вул.Новобазарній, щоб отримати з державного бюджету мільйонні фінансування з метою іх привласнення.

Задля фальсифікації підстав проведення позапланових перевірок Інспекцією, Конотоп Н.М. викрито у підробці документів (скарг споживачів, складених нею особисто; вимог прокуратури) стосовно перевірок магазину "Брокард", які відстояли своє право в суді; магазин "Мир кожи и меха" по вул.Фрунзе, закладів харчування ПП Сахно Г. та інших. За стільки років натхненої праці, держінспектор Конотоп, знає що та з кого можна взяти.

Красиво жити, не заборониш. Але ж скільки ниточці не витися, все рівно прийде кінець. І він, здається, починає наставати. 

Коментарі