•  

Полтавська фірма заплатить 68 тисяч за розіграний тендер із реконструкції училища в селі Потоки Кременчуцького району

770

ТОВ «Архікад-С» має сплатити 68 тис грн. штрафу за розіграний тендер із реконструкції Кременчуцького педагогічного училища ім. А.С. Макаренка у селі Потоки Кременчуцького району, передає видання «Наші гроші».

Про це свідчить постанова Вищого господарського суду від 20 січня.

У березні 2013 року АМКУ встановив, що ТОВ «Архікад-С» і ТОВ «Спеціалізоване монтажне управління №25» узгодили свою поведінку під час участі у тендері, який у 2012 році проводило Кременчуцьке педагогічне училище. Тоді підряд вартістю 3,99 млн. грн. на реконструкцію навчального корпусу та прохідної навчально-оздоровчого комплексу училища, що знаходиться на вул. Дзержинського, 1 у с. Потоки, отримало ТОВ «Архікад-С». Пропозиції двох інших учасників, які запропонували меншу ціну, відхилили.

Як встановив АМКУ, «Архікад-С» і «Спеціалізоване монтажне управління №25» подали однаково заповнену тендерну документацію і цінові пропозиції. Крім того, на момент подання пропозицій у фірм не було необхідної для виконання робіт кількості працівників і машин.

За порушення законодавства ТОВ «Архікад-С» було оштрафоване на 68 тис. грн. Фірма оскаржила цю постанову АМКУ. Справа розглядалася судами неодноразово. Врешті у січні цього року ВГСУ визнав рішення АМКУ правомірним.

Засновниками полтавського ТОВ «Архікад-С» є Альона Дєвочкіна і Світлана Дєвочкіна.

Засновником полтавського ТОВ «Спеціалізоване монтажне управління №25» є Ігор Захаренко.

Коментарі