•  

Полтавська міліція фабрикує перемоги УБНОНу

2860
Полтавська міліція фабрикує перемоги УБНОНу

Співробітники УМВС України в Полтавській області створюють видимість боротьби з наркозлочинністю. «Здобутки», про які цього разу відзвітували міліціонери викликають не вдячність, а лише посмішку. Сьогодні наркобароном – утримувачем притону міліціонери вчергове оголосили пересічного наркомана. В статистику відомства нещасний піде як жирний улов.

Звіть міліції, розміщений на офіційному сайті називається «…правоохоронці виявили наркопритон».

Але все, що виявили у квартирі міліціонери – цей один (!)порожній шприць, в якому колись був якийсь дешевий і від того особливо шкідливий для здоров’я наркотик.

Міліціонери стверджують, що в квартирі колись начебто «ширнувся» і знайомий затриманого нещасного. Посилаються на якісь, знов лише ним відомі, слова інших наркоманів. Мабуть, якщо таке і бувало, то вкрай рідко. Адже влучного часу міліціонери так і не дочекалися. Тоді б можна було накрити всіх і звітувати вже про цілий наркокартель. Дарма ,що в окремо взятому селі.

Спираючись на голу розповідь іншого наркомана, проти чоловіка з порожнім шприцем полтавські міліціонери уже вистругали одразу дві кримінальні справи – за організацію наркопритону і навіть за виготовлення наркотиків. Отак – без жодного граму наркотику. Юридична неосвіченість і безвольність хворого якими скористались міліціонери, щоб намалювати собі статистику – іншого пояснення такому роздуванню з мухи слона полтавською міліцією немає.

Звісно сусіди зрадіють, що наркоман тепер зникне з їхнього села на кілька років.

Але на заявлений наркопритон селянин-наркоман з одним порожнім шприцем аж ніяк не тягне. Поки такі звіти полтавської міліції будуть задовольняти суспільство, справжні утримувачі наркопритонів і організатори трафіку можуть працювати спокійно. Інколи заносячи за «дах».

Коментарі