•  

Полтавська міліція каже, що її спецпризначенці працюють «за викликом»

1760
Полтавська міліція каже, що її спецпризначенці працюють «за викликом»

Прес-служба відомства переконує, що міліція Полтавщини про всяк випадок возить автобусами спецпризначенців за простим викликом по «102».

Відділ зв’язків з громадськістю УМВС України в Полтавській області надвечір прокоментував незаконне блокування житлової багатоповерхівки по Ляхова, 12а батальйоном спецпризначеня «Полтава» спільно з охоронною фірмою «Вен Бест» і тітушками.

«Працівники міліції, які перебувають поблизу скандальної забудови по вулиці Ляхова, 12-а прибули на місце за викликом» - ідеться в повідомлені УМВС.

Нагадаємо вчора на місці спостерігалися до сотні спецпризначенців в повному бойову облаштуванні, котрі, як випливає зі слів прес-служби, «випадково у такому вигляді проїжджали повз».

Причину появи спецпризначенців в міліції пояснили так:

«До Полтавського міського управління міліції на телефон «102» надійшло повідомлення, що за вказаною адресою готується провокація, яка може вилитися у сутички між громадянами».

Разом з цим у відомстві не згадали, що саме в наслідок дій постраждали двоє людей – жінка та чоловік, в якого в наслідок сутички стався серцевий напад.

Попри те, що сутички на місці тривали весь день в повідомленні прес-служби міліції зазначено: «Аби не допустити порушень громадського порядку та травмування людей, на місце прибули правоохоронці.

Також суперечить реальності фраза що міліціонери «не представляють інтересів жодної з конфліктуючих сторін». Адже, фактично, під прикриттям міліції вчора відбулось захоплення прибудинкової території робочими фірма «Архімета», що належить екс-нардепу-комуністу Ігорю Сірику: робочі вивезли бетоні блоки зі стовпами які належали місцевим жителям, зруйнували дитячий майданчик та зону відпочинку, встановили власний залізобетонний паркан через них.

Коментарі