•  

Полтавська міліція розслідує черговий жарт мінування залізничного вокзалу

1210
Полтавська міліція розслідує черговий жарт мінування залізничного вокзалу

Співробітники міліції розпочали розслідувати неправдиве повідомлення про замінування залізничного вокзалу станції "Полтава-Південна".

Як сказано в повідомленні сектора зв'язків із громадськістю Управління Міністерства внутрішніх справ на Південній залізниці, 25 листопада, о 12:50 у чергову частину Управління надійшло повідомлення про те, що в довідкову службу вокзалу станції "Полтава-Південна" зателеонував невідомий і повідомив, що залізничний вокзал заміновано.

На місце події виїхало керівництво Управління МВС на Південній залізниці, слідчо-оперативна група, співробітники Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Полтавській області й експерти-криміналісти.
З території вокзалу було евакуйовано понад 40 пасажирів і працівників залізниці.

"У результаті проведених заходів щодо обстеження території вокзалу й прилеглої території вибухові пристрої або речовини не виявлено", - сказано в повідомленні.

Роботу вокзалу відновили о 14:00. Затримка руху поїздів становила близько 1 години.

Відомості про цю подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань і відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.259 Кримінального кодексу (свідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху, підпалу або інших дій, які загрожують загибеллю людей або інших тяжких наслідків).

Коментарі