•  

Полтавська міліція страждає порнографією

5940
Полтавська міліція страждає порнографією

Міське управління МВС Полтави порушило кримінальні справи проти двох місцевих жителів за те, що ті на своїх сторінках у соцмережі поділилися пікантним роликом.

Відомо, що одному зі звинувачених 24 роки.

«Після виявлення даного відео у соцмережах, за фактом розповсюдження відеопродукції слідчим було розпочато кримінальне провадження. Мистецтвознавча експертиза, засвідчила, що він є порнографічним. У ході подальшого розслідування правоохоронці встановили місця проживання даних осіб та запросили до міліції» - ідеться в повідомленні місцевого управління МВС.

При цьому до створення порно роликів і залиття їх в мережу самі молодики не мають стосунку – вони тільки поділилися ним зі стороннього веб-ресурсу.

Міліціонери кажуть, що хлопці вже визнали за собою дії в яких їх звинувачують. МВС інкримінує їм «розповсюдження порнографії». За це молодикам загрожує щонайменше великий штраф і аж до позбавлення волі до п’яти років.

Міліціонери збираються довести справу до суду:

«Розміщенням в аккаунті відповідної продукції, що дає можливість іншим користувачам переглядати її зміст, підпадають під визначення «розповсюдження відеопродукції», – заявила старший слідчий Київського райвідділу міліції міста Оксана Пятаченко.

При цьому в управлінні обмовились, що «це далеко не єдиний випадок, коли полтавців притягують до кримінальної відповідальності за розміщення в соцмережах відеопродукції порнографічного змісту».

Коментарі