•  

Полтавська міліція вдарилась в дорогу саморекламу на фоні росту злочинності

4400
Полтавська міліція вдарилась в дорогу саморекламу на фоні росту злочинності

Майже два десятки рекламних біл-бордів міліції на вулицях сьогодні, та ще більше - у найближчому майбутньому. Полтавці здивовані таким профілем роботи відомства. Адже сили і кошти на піар пішли немалі – це тепер видно всім. Не зрозуміло тільки - скільки і навіщо бюджетних грошей УМВС віддало рекламним агенціям. Або – на яких, так би мовити, обабіч вигідних умовах підприємці раптом взялися услужити міліціонерам. Про все це в міліції – ані пари з вуст.

На міських вулицях в Полтавській області з’явилася велика кількість білбордів, мета яких одна: розповідати на кожному кроці – міліція дослухається до полтавців і піклується про них.

Так полтавців з білбордів закликають скаржитись на наркопритони.

«В деяких містах подібна соціальна ініціатива вже працює і дає позитивні результати. Ми також прийняли рішення про її впровадження на Полтавщині. Впевнений, що населення це зрозуміє і схвалить. Люди повинні дивитись на таку інформацією і усвідомлювати, що ми не намагаємось налякати, а лише застерегти та захистити», - прокоментували рекламну кампанію міліції заступник начальника УМВС України в Полтавській області Руслан Бірюков.

Втім білборди в Полтавській області з’явилися як раз на фоні масових незадоволень роботою підлеглих нового начальника облуправління Олега Беха.

Тільки за останні два місяці йому довелося вислуховували на свою адресу >>> претензій <<< з приводу багаторічної роботи великої кількості

наркоточок під носом міліції, потім управління виправдовувалась що весь цей час начебто вело спостереження. Потім довелося >>> пояснювати <<< чому інишй наркопритон міліціонер захищав від «Правого сектору».

До всього управління зав’язло в будівельному скандалі в історичному центрі – кордони спецпризначенців на одному боці з тітушками >>> захищали <<< незаконні забудови від протестів місцевих жителів.

Але це лише одна сторона медалі. Резонно виникає й інше питання – скільки на піар пішло бюджетних грошей, як вибирали рекламну агенцію, адже вмовити бізнесменів раптом почати працювати в такий великий збиток собі – не просто.

Так на сьогодні в Кременчуці, особливо проблемний в іміджі правоохоронців вже розміщено рекламних 16 площин.

В міліції не наводять – яка вже витрачена сума, загальний бюджет рекламної кампанії та в яких фірмах і по якій ціні або на яких інших умовах було закуплено друк і розміщення.

Семен Чорнехата

Коментарі