•  

Полтавська молодь обрала здоров’я

881
Полтавська молодь обрала здоров’я

Традиційний спортивно-масовий захід «Молодь обирає здоровий спосіб життя» відбувся у Полтаві.

Щороку Корпусний сад стає епіцентром спортивної хвилі. На меті у спортсменів кілька завдань: продемонструвати, долучити та популяризувати здоровий спосіб життя у Полтаві.

Учасники довели власним прикладом, що здоровий спосіб життя – не лише корисно, а й весело, неповторно, вишукано та граційно. Також на захід завітав чемпіон світу з боксу Олександр Хижняк. За його словами, він ще змалечку привчений до спорту і зараз не може відірватися від цього.

–Я тут, аби підтримати своїх спортсменів, боксерів, з якими я займаюся в одному залі. Хочемо здобувати перемоги, вигравати. Тренуємось, ведемо здоровий спосіб життя, як і треба справжнім спортсменам – розповів полтавський боксер.

Сам захід зібрав чимало спортсменів: гімнасти, атлети, баскетболісти та багато інших. Долучились до святкування і черлідери, і боксери, і звичайні перехожі.

Нагадаємо, вчора також відбулися змагання в рамках абсолютного чемпіонату України з кіокушинкай карате у відкритій ваговій категорії. Вони пройшли в спорткомплексі «Динамо». Участь у турнірі взяли команди з 20 областей України та близько 300 учасників.

БІЛЬШЕ ЧИТАЙТЕ: У Полтаві стартував чемпіонат України з кіокушинкай карате

Коментарі

  • Рита Скворцова (18 вересня 2016, 17:02)

    Спортом нужно заниматься постоянно, а не только в день здорового образа жизни.