•  

Полтавська область одержить від ООН майже 4 тисячі гуманітарних наборів для переселенців

00
Полтавська область одержить від ООН майже 4 тисячі гуманітарних наборів для переселенців

Полтавська область отримає 3 тисячі 900 гуманітарних наборів для переселенців із Донбасу та Криму. Полтаві ж дістанеться півтори тисячі подібних наборів, передає видання «Новини Полтавщини».

Ця допомога надійде у рамках проекту Програми Розвитку ООН «Оперативне реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб» за фінансової підтримки Церкви Ісуса Христа Святих останніх днів в Україні.

Кожен продуктовий набір містить: цукор (1 кг), макарони (1 кг), крупа (1 кг), олія соняшникова (1л), консерви рибні (2 банки), консерви м’ясні (2 банки). Зараз іде напружена робота по запрошенню вимушено переміщених осіб для отримання допомоги, згідно категорій громадян.

Отримати допомогу можуть: особи з I, II і III групами інвалідності та особи, які піклуються за ними; матері-одиначки з дітьми до 18 років (у тому числі вдови/вдівці з дітьми до 18 років); багатодітні родини (кількість дітей більше або дорівнює 3, вік усіх дітей до 18 років) – 1 продуктовий набір на 1 члена родини; родини з дитиною до 3 років (мати у декретній відпустці по догляду за дитиною, один годівник на 3 осіб) – 1 продуктовий набір на 1 члена родини; родини, які виховують дітей-інвалідів; родини, які виховують прийомних дітей, дітей-сиріт, дітей, батьки яких позбавлені батьківських прав; учасники та інваліди ВВВ, інваліди, які отримали інвалідність внаслідок бойових дій у Афганістані або інших місцях проведення бойових дій; малозабезпечені особи, дохід яких нижче прожиткового мінімуму (які знаходяться на обліку у районних відділеннях управління праці та соціального захисту); вагітні жінки; пенсіонери; діти-сироти.

Варвара Самохіна

Коментарі