•  

Полтавська область скоротила обсяги споживання блакитного палива

600
Полтавська область скоротила обсяги споживання блакитного палива

Полтавщина витратила на 34% менше природного газу ніж минулого року. Про це повідомив голова Полтавської ОДА Віктор Бугайчук на розширеному засіданні колегії.

За інформацією департаменту житлово-комунального господарства, з 1 серпня минулого року по 31 березня цього року область використала 284.6 мільйона кубометрів газу. На поточний опалювальний сезон Кабмін виділив 199.2 мільйона кубометрів блакитного палива.

За словами керівника області, від Полтавщини вимагали скоротити споживання на 30 відсотків, і регіон поки що перевиконав план.

«Україна фактично перебуває у стані війни, і тому економія природного газу є стратегічним завданням. Ми вже зекономили більше, ніж від нас вимагав уряд, але в зимовий період заходи з економії триватимуть.», - зазначив Віктор Бугайчук.

Разом із тим, Полтавщина поки що перебрала газу на потреби промисловості. 77 відсотків палива споживають 19 найбільших підприємств. Профільним департаментам голова ОДА доручив розробити графік можливих відключень, щоб не порушити технологічних процесів.

«Економити потрібно всім - і промисловим підприємствам, і населенню», - наголосив Віктор Бугайчук.

Коментарі