•  

Полтавська область входить в число «лідерів» по квартирних крадіжках

880
Полтавська область входить в число «лідерів» по квартирних крадіжках

За минулий рік на території Полтавської області сталося 637 крадіжок з квартир і приватних будинків. Міліціонерами області розкрито 40% таких злочинів, повідомив начальник відділу розкриття майнових злочинів Управління карного розшуку УМВС України в Полтавській області Андрій Білокінь сьогодні, 15 січня, на брифінгу.

За його словами, найбільше «постраждали» від рук крадіїв мешканці таких районів, як Київський (Полтава), Октябрський (Полтава) та Автозаводський (Кременчук).

«Що стосується характеристик цих квартирних крадіжок, то в основному це віджим пластикових вікон, а також відкриття дверей за допомогою монтировок, домкратів. Та як показав минулорічний досвід, на території області з’явилися такі «умільці», котрі почали використовувати кислоту. Вона вприскується в замок, вставляється в нього заточена викрутка і таким чином відкриваються двері», - розповів Андрій Білокінь.

Він говорить про те, що основними речами, за якими «ганяються» злочинці є ювелірні вироби, гроші, а також побутова техніка.

Варвара Самохіна

Коментарі