•  

Полтавська облрада фінансово підтримає проекти громадськості

660
Полтавська облрада фінансово підтримає проекти громадськості

Полтавська обласна влада оголосила фінансову підтримку ініціатив, спрямованих на розвиток громадянського суспільства.

Вона закликала громадські організації розроблювати та подавати свої проекти, спрямовані на вирішення соціально-значимих та культурно-патріотичних питань. Кошти на реалізацію проектів виділятиме обласна рада спільно з облдержадміністрацію. Про це розповів Вадим Штефан, начальник департаменту інформації Полтавської ОДА, на прес-конференції.

Він зазначив, що влада навчить громадські організації створювати проекти, реалізовувати їх та звітувати за підсумки роботи.

З-поміж пріоритетних проектів – створення сприятливих умов для формування інституцій громадянського суспільства, патріотичне виховання, інформування громадськості щодо прцесів декомунізації та ін.

Вадим Штефан повідомив, що планується відібрати 10 проектів. На реалізацію кожного обласна влада планує виділити близько 20 тис. грн. Та ця сума може варіюватися. Чиновник завважив, що на реалізацію ініціатив не передбачено фінансування заробітної плати членам організацій.

Тренінги для громадських організацій щодо створення та поетапного впровадженя проектів почнутьсяза два тижні. Конкурси будуть оголошені в липні. Термін подання – близько місяця. Переможці будуть визначені шляхом голосування на конкурсній комісії. Вони отримають кошти на реалізацію проектів восени.  

Коментарі