•  

Полтавська облрада звернеться з проханням до Кабміну не обмежувати споживання електроенергії підприємствам

690
 Полтавська облрада звернеться з проханням до Кабміну не обмежувати споживання електроенергії підприємствам

Депутати Полтавської обласної ради вирішили написати звернення до Кабінету Міністрів України про недопустимість обмеження споживання електроенергії промисловим підприємствам.

Про це повідомив голова постійної комісії обласної ради з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр Олександр Залужний.

«Є потужні підприємства, які мають великі обсяги споживання енергії. Наразі ПАТ «Полтаваобленерго» розсилає листи, в яких попереджає про обмеження споживання електричної потужності для промислових підприємств. А в області саме ця група є активним наповнючем бюджету. Якщо вони стануть - це призведе й до зростання безробіття. Чому не закривають нічні клуби, ресторани, розважальні заклади, а хочуть закривати промислові підприємства», – сказав Залужний.

На засіданні постійної комісії обласної ради з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр депутати підтримали пропозиції Залужного щодо написання відповідного звернення до Кабінету Міністрів та Верховної Ради України. Його винесуть на голосування вже на наступну сесію Полтавської обласної ради – 17 вересня.

Коментарі