•  

Полтавська податкова виплачує знижку за навчання, всиновлення та страхування

440
Полтавська податкова виплачує знижку за навчання, всиновлення та страхування

Державна податкова інспекція у м. Полтаві повідомляє, що деклараційна кампанія 2016 року завершилась, та громадяни до кінця поточного року можуть скористатися своїм правом на отримання податкової знижки.

Право на податкову знижку мають особи, які у 2015 році отримували дохід у вигляді заробітної плати та сплачували за навчання закладам освіти, сплачували проценти за іпотечним житловим кредитом, страхували себе або членів своєї сім’ї, оплачували допоміжні репродуктивні технології, всиновлювали дітей або понесли витрати у зв’язку із переобладнанням транспортного засобу.

Відповідно до статті 166 Податкового кодексу України платники податків можуть скористатися правом на податкову знижку за наслідками звітного 2015 року до кінця поточного 2016 року, подавши до податкового органу за місцем своєї податкової адреси декларацію і копію підтвердних документів.

Громадянам, які зареєстровані у м. Полтава для подання декларації про майновий стан і доходи слід звертатися до Центру обслуговування платників за адресою вул. Фрунзе, 155, каб. №2.

Відділ організації роботи

Державної податкової

інспекції у м. Полтаві

Коментарі