•  

Полтавська поліція просить звичайних громадян скинутися на нужди

31680
Полтавська поліція просить звичайних громадян скинутися на нужди

Керівництву ГУ Нацполіції в Полтавській області не вистачає грошей від крадіжок газоконденсатувирубки лісупаленого алкоголюкришування ігрових автоматів тощо. На офіційному сайті ГУ НП з’явився банківський рахунок для зарахування ще і благодійних внесків.

Зазначено, що отримувачем внесків, грантів та дарунків є ГУ НП у Полтавській області. Допомогти пропонується як матеріалами, так і грошима.

У ГУ НП за роз’ясненнями нас скерували до відділу зв’язків із громадськістю. Там повідомили, що «кошти будуть використані на цілі, зазначені надавачем у відповідності до затвердженого кошторису». Тобто, при перерахуванні допомоги громадяни можуть вказати, куди вони хочуть, щоб поліція використала кошти.

Щоправда, механізму, який дозволяє відслідковувати спрямування отриманої благодійності у ГУ НП, чомусь, не представили. Реально неможливо відслідкувати, як поліція використає ваші кошти чи іншу допомогу.

На фінансування Нацполіції у 2017 році з Держбюджету виділено 16,6 млрд грн. Голова Національної поліції України Сергій Князєв попросив уряд збільшити обсяг фінансування поліції на 4,15 млрд грн.

Нагадаємо, безробітна дружина керівника ГУ НП у Полтавській області Беха придбала квартиру в одному з найдорожчих районів Києва. Вартість такої нерухомості починається з півмільйона доларів. На дружині Беха записана і вся задекларована готівка – 45 тис. доларів та півмільйона гривень готівки.

А можливо, ГУ НП просто не вистачає коштів на новий виток політичного переслідування головреда «Останнього Бастіону» Геннадія Сікалова за журналістські розслідування про злочини прокурорів і поліції Полтавщини. «ОБ» писав, що переслідування Сікалова обходиться ГУ НП у майже півмільйона гривень щомісяця.

Охочіше жертвуйте поліції!!! Експерти пишуть, що у Києві саме впала вартість елітного житла. Реквізити для зарахування благодійних внесків, грантів та дарунків «4-2» КПК 1007020, одержувач ГУ НП у Полтавській області, МФО 820172, код: 40108630. 

Коментарі