•  

​Полтавська прокуратура за рік висунула 56 обвинувальних актів та 72 адмінпротоколи щодо корупції

770
​Полтавська прокуратура за рік висунула 56 обвинувальних актів та 72 адмінпротоколи щодо корупції

Завдяки вжитим організаційно-практичним заходам у 2014 році правоохоронним органам Полтавської області вдалося активізувати роботу щодо протидії корупції. Зокрема, слідчими підрозділами області до суду спрямовано 56 обвинувальних актів відносно 71 особи. Найбільше злочинів виявлено у бюджетній сфері. Про це повідомила прокурор відділу нагляду за додержанням законів у сфері протидії корупції та процесуального керівництва у кримінальних провадженнях про корупційні правопорушення прокуратури області Наталія Коннова.

За її словами, серед тих, хто притягується до кримінальної відповідальності, державні службовці, посадові особи органів місцевого самоврядування, працівники правоохоронних органів та інші.

Окрім цього, зазначила прокурор, минулого року правоохоронними органами області складено і направлено до суду 72 адміністративні протоколи про вчинення корупційних правопорушень.

Серед притягнутих до адміністративної відповідальності посадові та службові особи органів державної влади, депутати сільських, селищних, міських та районних рад, працівники державної податкової та митної служб та інші.

Коментарі