•  

Полтавська психлікарня визнала за собою факти порушення конкурентного законодавства

3080
  Полтавська психлікарня визнала за собою факти порушення конкурентного законодавства

Адміністративна колегія Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України рішенням у справах визнала дії Полтавської обласної клінічної психіатричної лікарні ім. О.Ф. Мальцева антиконкурентними діями органу адміністративно-господарського управління та контролю.

Як встановило Відділення, Полтавська обласна клінічна психіатрична лікарня ім. О.Ф. Мальцева в першому випадку прийняла рішення щодо допущення до участі у відкритих торгах на закупівлю масла з коров’ячого молока (жирністю 72,5%) конкурсних пропозицій ФОП Моргун та ТОВ «Лідія», в іншому разі прийняла рішення щодо допущення до участі у запиті цінових пропозицій на закупівлю м'яса свіжого та замороженого цінових пропозицій ФОП Пасюти, ФОП Мицюри, ФОП Венгровського, ФОП Сергієнка та ПАТ «Охтирський м’ясокомбінат». В обох випадках конкурсні пропозиції учасників не відповідали умовам документації конкурсних торгів Замовника та відповідно до вимог законодавства підлягали відхиленню.

«Всі зазначені учасники здобули можливість бути допущеними до участі у запиті цінових пропозицій не завдяки власним досягненням, а внаслідок дій Замовника, які не відповідають вимогам чинного законодавства, чим спотворено основні принципи конкуренції», - зазначив голова територіального відділення Володимир Оніщенко.

Полтавська облпсихлікарня визнала та припинила факти вчинення порушення конкурентного законодавства.

Коментарі