•  

Полтавська студентка стала чемпіоном світу з пауерліфтингу і встановила рекорд України

220
Полтавська студентка стала чемпіоном світу з пауерліфтингу і встановила рекорд України

Магістрантка факультету фізичної культури і спорту Полтавського національного педагогічного університету Дарія Бражник стала чемпіоном світу на Чемпіонаті з пауерліфтингу серед юніорів та юніорок, що триває в канадському місті Реджайна.

«Полтавчанка Дарія Бражник, вихованка сестер Оксани та Юлії Гордієнко, стала чемпіонкою світу серед юніорок у ваговій категорії до 43 кг. Виборовши малі золоті нагороди у присіданні та жимі з результатами 135 та 80 кг (рекорд України серед юніорок), спортсменка посіла третю сходинку у тязі – 120 кг. А сума триборства чемпіонки склала 335 кг, що перевищує норматив майстра спорту України міжнародного класу та являється новим рекордом України серед юніорок», – повідомляють у ПНТУ з посиланням на Національну федерацію пауерліфтингу України.

Перелік спортивних досягнень чемпіонки чималий – срібна медаль на Чемпіонаті Європи з класичного пауерліфтингу серед юніорів, встановлення на ньому чотирьох юніорських рекордів України, численні перемоги на змаганнях міжнародного рівня, повідомляють в університеті.

Коментарі