•  

Полтавська військова прокуратура продовжує покривати розкрадання майна ЗСУ

3520
Полтавська військова прокуратура продовжує покривати розкрадання майна ЗСУ

Військовий прокурор Полтавського гарнізону Ігор Захаркевич другий місяць не може визначитися – хто обікрав військову частину А-0312.

Нагадаємо вантаж з території в/ч А-0312 намагалися вивезти під виглядом панчіх, що було зазначено в накладній. Насправді автомобіль затриманий полтавським управлянням Служби безпеки України містив захисні костюми, берці і бушлати.

Крадіжка сталася ще в листопаді.

За інформацією «Останнього Бастіону» майно організатори збиралися продати волонтерам.

Проте військова прокуратура досі не може назвати причетних: попри наявність затриманого водія, а також те, що крадіїв СБУсхопила на гарячому – автомобіль зупинили під час виїзду з частини.

Військовий прокурор Полтавського гарнізону Ігор Захаркевич у своєму «розслідуванні» скидається на «ймовірно неправильно» виписану накладну. Якщо всім співучасникам разом вдасться переконати в цьому суспільство – справу про крадіжку взагалі закриють за відсутністю факту злочину.

Інший гальмівний механізм для справи, що придумали співучасники – інвентаризація складів частини. Але джерела «Останнього Бастіону» твердять, що на них зберігається стільки майна, що підрахувати його в розумні терміни наявними силами неможливо. Крім цього, після евакуації частини майна ЗСУ зі складів в зоні АТО – неможливо навіть встановити точну кількість, котра має там бути.

Прокоментувати хід розслідування справи Захаркевич «Останньому Бастіону» відмовився.

Але лише вкупі з закриттям очей військовою прокуратурою це дозволило злочинцям розвинути активну торгівлю державним майном і уникати відповідальності. Тим часом українські бійці продовжують мерзнути на передовій, а прості українці – збирати для них всім світом по нитці.

Коментарі