•  

Полтавська журналістка звернулася з відкритим листом до депутатів міської ради

220
Полтавська журналістка звернулася з відкритим листом до депутатів міської ради

Заслужений журналіст України Ганна Антипович звернулася з листом до депутатів Полтавської міської ради, у якому засудила зняття українських прапорів з колони у Корпусному парку.

«У ці літні дні, коли Полтава смердить від нескінченних проривів каналізаційних труб і забитих каналізаційних колодязів, до цього традиційного смороду через занедбане комунальне господарство додався ще й сморід духовний. Повилазили зі шпар і пішли в наступ путінські шашелі, щоб знову точити дерево Української Свободи. Збираються знімати наші українські прапори, які останніми роками майорять на колоні в Корпусному парку», – написала журналістка.

Наміри зняти прапори Антипович вважає діяльністю на користь Росії: «Знову малороси, путінські полигачі пішли в атаку. Навіщо? А щоб російським і проросійським ЗМІ дати картинку, що в Україні чвари».

«У депутатському корпусі міськради є чесні люди, справжні українці, і я вірю, що вони не допустять розпалювання цього конфлікту і потоптання українських цінностей надогоду регідонському шоблу. – завершує свій лист Антипович. – А реваншистському шоблу ми, полтавці, кажемо: краще б ви каналізацію поремонтували замість того, щоб смердіти у прямому і переносному значенні!»

Схоже

Ями «Рідного міста»: полтавці, що мешкають поблизу Березового скверу, скаржаться ...

​В районі Інституту зв'язку ремонтуватимуть тепломережу

Сміття, нестерпний сморід, бездоріжжя – що турбує пересічних полтавців? (відео)

«Несподіванка року»: головним освітянином Полтави став Юрій Матвієнко

Конкурс на посаду головного освітянина. День другий: іспит з елементами ...

Коментарі