•  

Полтавське Держземагенство дурить уряд про задоволених землею бійців АТО

1100
Полтавське Держземагенство дурить уряд про задоволених землею бійців АТО

В повідомленні відомства зазначається, що учасниками антитерористичної операції подано 291 заявка на отримання земельних ділянок в Полтавській області.

«Усі клопотання учасників АТО, які звернулися до землевпорядної служби Полтавської області для отримання земельних ділянок, задоволені» - таке повідомлення було сьогодні розміщене на Урядовому порталі Кабінету міністрів України з посиланням на прес-службу Державного агентства земельних ресурсів.

«Усі клопотання учасників АТО… розглядаються першочергово і задовольняються повністю» - ідеться в тексті.

При цьому управління Держземагенства не повідомляє про сотні земельних заявок від АТОшників, що, спільними з відомством зусиллями, застрягли на розгляді на рівні місцевих органів влади.

У повідомленні відомство, лише «делікатно» згадує, що «кількість земельних ділянок для індивідуального будівництва у межах населених пунктів досить обмежена. Гостро ця проблема стоїть у містах Полтаві, Кременчуці, Миргороді, Лубнах, Комсомольську. Однак органи місцевого самоврядування шукають шляхи вирішення цієї проблеми та нові можливості для забезпечення земельними ділянками учасників АТО.

Семен Чорнехата

Коментарі