•  

Полтавське УМВС кинуло своїх людей напризволяще – Кива

9240
Полтавське УМВС кинуло своїх людей напризволяще – Кива

Командуючий зведеного Володарського гарнізону Ілля Кива звинуватив керівництво Полтавського облуправління МВС України в злочинній бездіяльності.

Ілля Кива, підпорядкований якому підрозділ полтавських правоохоронців захищає Бердянський напрямок, в інтерв’ю «Останньому Бастіону» повідомив про «гостру нестачу» забезпечення гарнізону, та покладає провину за це на керівництво:

«Заступник начальника УМВС Полтавської області Бобрицький (Леонід Бобрицький – заступник начальника УМВС України в Полтавській області - "ОБ") просто ує*ал у відпустку у той час коли у нього люди в зоні АТО гинуть , захищають Батьківщину. Бо змінився керівник облуправління і він відтягує своє звільнення. Бійці на передовій голі, босі, голодні і без літру бензину. Якщо нас зараз почнуть обстрілювати нам навіть немає чим поїхати. За 2 місяці Полтавське УМВС не передало своїм бійцям жодного літру бензину. Я вже не кажу про інше. Полтавське УМВС кинуло своїх людей на виживання» – заявив очільник гарнізону.

Також Ілля Кива розповів, що під час нещодавньої ротації з 60 підпорядкованих йому бійців, які могли поїхати на відпочинок додому, 20 виявили бажання залишитися в зоні АТО безстроково до завершення бойових дій.

Ілля Кива повідомив, що наразі перебуває в міністерстві внутрішніх справ у Києві, та проводить зустрічі з керівництвом відомства з приводу ситуації із забезпеченням Володарського гарнізону.

Коментарі