•  

Полтавське УМВС внесло на розгляд новий «Закон 16 січня»

1870
Полтавське УМВС внесло на розгляд новий «Закон 16 січня»

З надр полтавської міліції випливли законодавчі ініціативи, які, в разі втілення в законі, суттєво обмежать права громадян на приватне життя і розширять повноваження співробітників МВС. Зокрема міліція хоче обшукувати помешкання без рішення суду. В обмін на це міліція обіцяє «працювати оперативніше».

Представники УМВС України у Полтавській області надають рекомендації центральним органам виконавчої та законодавчої влади для внесення окремих змін у Кримінально-процесуальний кодекс.

Про це заявив прес-офіцер обласної міліції Юрій Сулаєв.

«Міліція зараз надає рекомендації міністерству, можливо, й у Верховну Раду, щоб вони дозволили нам працювати оперативніше при проведенні обшуків та затриманні злочинців» - повідомив прес-офіцер.

У міліції заявляють, що чинний Кримінальний процесуальний кодекс зменшує оперативність роботи правоохоронців відповідних підрозділів, на підставі окремих випадків:

«Були випадки, коли працівник міліції, чекаючи із суду дозвіл на проведення санкціонованого обшуку, не міг зайти у квартиру, а в цей час зловмисник встиг змити у каналізацію усі наркотики, які у нього були. Коли міліціонер, нарешті, зайшов – шукати було вже нічого».

За словами правохоронця, відомство буде наполягати перед парламентом, що «чинний КПК Україні не дозволяє оперативним працівникам працювати максимально ефективно».

Коментарі