•  

АМКУ оштрафував найбільший полтавський ЖЕК за "мутні" тарифи

2200
АМКУ оштрафував найбільший полтавський ЖЕК за "мутні" тарифи

Адміністративною колегією Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України було накладено штраф на Комунальне підприємство «Житлово-екосплуатаційна організація № 2» Полтавської міської ради у розмірі 68 тисяч гривень за виконання рішення адміністративної колегії територіального відділення не в повному обсязі.

Відділення АМКУ у Полтавській області, згідно рішення прийнятого 22.04.2014 року, зобов’язало КП «ЖЕО №2» протягом 30 днів здійснити розрахунки тарифів на послуги з постачання теплової енергії (послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води) для мешканців житлових будинків по вул. Сортувальна, 13а, 19, 21, 31, 33, 33а, та С. Разіна, 1 в м. Полтава та подати розрахунки до органу місцевого самоврядування для встановлення тарифів на зазначені послуги, що надаються КП «ЖЕО №2», у відповідності до вимог чинного законодавства.

В Полтавському обласному тервідділенні Антимонопольного комітету України наголосили, що за результатами розгляду зазначеної справи визнано, що, починаючи з 07.08.2013р. і по даний час, КП «ЖЕО №2» Полтавської міськради утримує монопольне становище з часткою 100% на ринку постачання теплової енергії в межах території теплоспоживання зазначених житлових будинків по вулиці Сортувальній та Разіна.

Голова Полтавського обласного тервідділення АМК України Володимир Оніщенко зазначив, що «вказана ситуація за інформацією КП «ЖЕО № 2» залишилася незмінною і на даний час. Тому відділення змушене було прийняти рішення у справі та накласти штраф на підприємство». 

Коментарі