•  

Полтавські батьки не платитимуть за навчання обдарованих дітей у школах-інтернатах

552
Полтавські батьки не платитимуть за навчання обдарованих дітей у школах-інтернатах

Батькі більше не зобов'язуватимуть платити за навчання обдарованих дітей у школах-інтернатах – таке рішення прийняли під час засідання постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки та культури.

Рішення звільнити батьків від сплати за навчання обдарованих дітей в школах-інтернатах було прийнято після того, як директори різних навчальних закладів представили свої звіти з цієї ситуації. 

Директор Лубенської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Сергій Сердюк заявив, що через те, які кошти йдуть на утримання дітей, їх батьки не спроможні платити, і тому їх доводиться віддавати у звичайні школи. Звідси з'являється проблема наповнюваності класів. І ті батьки, які мають змогу забезпечувати перебування своїх дітей у спеціалізованих школах, змушені їх влаштовувати у приватні школи, де застосовується такий же підхід до дітей. Керувалися члени комісії при прийнятті такого рішення і Конституцією України, якою гарантоване право на безкоштовну освіту.

Коментарі

  • Антон Ярема (22 вересня 2016, 00:01)

    Звучит обнадеживающе. Как думаете, если у меня сын призер городских олимпиад по информатике и физике, есть ли шанс попасть под данную програму?

  • Кристина Деманча (19 вересня 2016, 16:30)

    Решение есть, а его исполнят?