•  

Полтавські чиновники закинули бомбосховища: прокурор вимагає привести їх в готовність терміново

1320
Полтавські чиновники закинули бомбосховища: прокурор вимагає привести їх в готовність терміново

Прокурор Полтавської області Ян Стрелюк назвав незаконною вимогу органів місцевого самоврядування Полтави до жителів багатоповерхівок про самостійне утримування ними бомбосховищ.

Прокурор пригрозив судом чиновникам і органам самоврядування котрі перекладатимуть і далі свої обов’язки на плечі городян:

«Громадяни не повинні утримувати бомбосховища у тих будинках, яких вони проживають. Це згідно з законом або компетенція виключно органів місцевого самоврядування, або органів державної влади».

Ян Стрелюк повідомив, що перевірка об’єктів цивільного захисту засвідчила що вони перебувають зараз у неналежному стані. Органи державної влади та місцевого самоврядування ними фактично не опікуються:

«У кожному місті, районі, області балансоутримувач об’єктів цивільного захисту займає споглядацьку позицію в цій сфері. Кожному з них внесено прокурором подання про порушення вимог законодавства щодо утримання об’єктів цивільного захисту та зобов’язано невідкладно вжити заходів, спрямованих на приведення цих об’єктів у належний для використання стан».

За словами правоохоронця прокурорська перевірка також виявила бомбосховища які використовуються місцевою владою не за призначенням.

Коментарі