•  

Полтавські депутати відновлять спорткомплекс Решетилівського аграрного ліцею

1320
Полтавські депутати відновлять спорткомплекс Решетилівського аграрного ліцею

Полтавська обласна рада виділила кошти на відновлення спорткомплексу Решетилівського аграрного ліцею.

Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький повідомив на своїй сторінці в Facebook про виділення коштів на відновлення спортивного комплексу Решетилівського аграрного ліцею з обласного бюджету.

За його словами, такий крок допоможе не лише відновити повноцінне функціонування комплексу, а і дасть можливість приймати всеукраїнські етапи змагань на базі ліцею.

 – А все ж правильна була думка виділити кошти з обласного бюджету на відновлення спорткомплексу Решетилівському аграрного ліцею. Як і планували, розглядаємо можливість приймати тут змагання всеукраїнського рівня. Вже є ідея – проводити на базі спорткомплексу етапи Кубку України з техніки спортивного туризму та скелелазання. Побудуємо традиційну смугу перешкод, скеледром, найрізноманітніші об'єкти для випробування сили, спритності та інтелекту – і вперед, до нових спортивних здобутків, – Біленький. 

Ініціативу відновлення спорткомплексу підтримали, зокрема, директор ліцею Ніла Спільна, тренер-викладач спортивного туризму Павло Мосієнко і представник обласного Центру туризму та краєзнавства учнівської молоді Анатолій Криворучко.

Також посадовець зазначив, що в планах на відновлений спорткомплекс – приймати змагання всеукраїнського рівня.

Коментарі