•  

Полтавські громади переймуть нову протипожежну систему

551
Полтавські громади переймуть нову протипожежну систему

Громади Полтавщини переймуть нову протипожежну систему, що діє в Німеччині.

Про це під час зустрічі з представниками проекту «Реформа управління на сході України», що виконується Німецьким товариством з міжнародного співробітництва GIZ, розповів голова Полтавської обласної державної адміністрації Валерій Головко.

За його словами новий формат сучасної протипожежної системи в області очікується ввести вже до кінця цього року. Спеціально для цього було підготовано низку систематичних заходів в Шишацькій та Білоцерківській громадах.

– Суть даного проекту, що запропонований німецькими колегами на прикладі їх роботи в цій сфері, полягає в тому, що протипожежна частина в громаді формується на добровільних засадах, але при цьому, кожен із пожежників отримує низку субсидій і інших заохочуючих речей. При цьому держава, у нашому випадку обласна адміністрація, повністю опікується забезпеченням даного органу, серед нього і закупка нової техніки, амуніції та всьго необхідного.

Як повідомили організатори заходу, це лише один із багатьох проектів, що реалізується GIZ на Полтавщині. Після того як новий пілотний проект реалізує себе як повністю функціонуючий, дана система протипожежної охорони буде введена по всій області.

Довідково:

GIZ – міжнародний проект українсько-німецьких відносин, що вже не один рік функціонує в містах України та має за мету реалізацію енергетичних та інфраструктурних проектів за рахунок інвестицій.

Коментарі

  • Денис Скипидаров (14 вересня 2016, 00:13)

    По моему, если мчсом будет опековаться область, то через пол года у нас закроются все части пожарки.