•  

Полтавські гумористи зібрали більше 20 тисяч гривень на бронежилети для санітарної роти

1330
Полтавські гумористи зібрали більше 20 тисяч гривень на бронежилети для санітарної роти

17 серпня гумористи студії «Manhattan» - популярного у Полтаві камеді-проекту, влаштували благодійний концерт на підтримку українських військовослужбовців у зоні АТО. «Нажартували» більше ніж на 20 тисяч гривень. У програмузаходу включили найкращі номери студії за останні роки. Серед гумористів, які виступали перед полтавцями, були також переможці шоу «Розсміши коміка» - дует Ірини Сергієнко та Костянтина Ізюмова.

Про це повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі Полтавський батальйон небайдужих.

«Цієї неділі «Манхеттен» змінив клубні інтер'єри на Міський будинок культури, зібравши 600 глядачів (до слова, глядацьких місць всього 700 включно з балконами). Квитки були розпродані. Були і такі люди, які викупили по кілька квитків, хоча знали, що не можуть прийти, але хотіли зробити свій внесок» - зазначили на сторінці батальйону.

За інформацією у повідомленні, після концерту гумористи урочисто передали представнику Полтавського батальйону небайдужих 16 600 гривень від продажу квитків і 5 000 гривень, які глядачі накидали у скриньку протягом заходу. За ці гроші благодійники планують купити бронежилети для санітарної роти.

Як зазначили у повідомленні, раніше студія «Manhattan» вже збирала кошти - на лікування хворим дітям. Тепер же коміки вирішили проявити свої патріотичні почуття, а також підтримати своїх друзів і знайомих, які зараз перебувають у зоні АТО та захищають українську землю. Гумористи також зізналися, що чекають перемоги, аби потиснути руку і сказати «дякую» своїм знайомим, коли ті повернуться з війни.

Коментарі