•  

Полтавські котики і песики знаходять господарів з умовою «поверненню підлягає»

1650
Полтавські котики і песики знаходять господарів з умовою «поверненню підлягає»

В Полтаві можна прихистити міську тваринку по договору – з «поверненням за контрактом». Як показала практика, так чотирилапі безхатченки швидше знаходять господарів, а випадків відмови не більше ніж зазвичай.

Контракт дозволяє обом сторонам не вдарити в бруд обличчям: тваринам – буквально, людям – перед моральним обов’язком.

Кошенят, цуценят і дорослих тварин волонтери виносять в центральний парк Полтави і розставляють в коробках.

Всіх тварин, що знаходять на вулиці, волонтери організації утримують власними силами до часу, коли ті зустрінуть тут саме свого господаря.

Акцію «Візьми щастя в дім» придумала місцева зоозахисна організація «Право на життя». Кожну тварину волонтери віддають по договору в двох екземплярах. В ньому вказується контактна інформація нового господаря тварини та волонтерів. Це дає можливість зоозахисникам відслідкувати подальшу долю котиків та собачок.

Незвичний підхід по-перше убезпечує тваринку від долі повернутися на вулицю, якщо за кілька днів з’ясується, що нові господарі піддались на «пухнасті» емоції і переоцінили свої сили, та дає шанс на «наступну родину». По-друге «страховка» допомагає нерішучим нарешті обзавестися вихованцем.

Волонтери виходять по вихідних: щоразу родину собі знаходять по кілька тваринок-безхатченків. «Повернення за контрактом» трапляються – визнають вони, але в загальній кількості це сущі одиниці.

Не готовий до появи чотирилапого в квартирі – можеш поряд купити зоосувенір від волонтерів чим допомогти на годування і лікування в прихистку, та повернутися наступного разу – можливо серце розчулиться.

Коментарі