•  

Полтавські лікарі рятують життя військових у зоні АТО

1350
Полтавські лікарі рятують життя військових у зоні АТО

Лікарі з Полтавського військового госпіталю багато місяців поспіль рятують життя наших військових у Донецькій області. Лікарі працюють у наметовому містечку медичної служби, де перебуває більше 1000 важкопоранених у зоні АТО. «Полтавська» бригада складається з 7 лікарів. Вони 3 тижні знаходяться у зоні АТО, а 6 - працюють у тилу.

Про це повідомили на сайті Єдиного інформаційного центру допомоги «Полтавщина».

«6 серпня лікарів змінює нова бригада з Полтавського військового госпіталю на чолі з лікарем-майором Калініченко Максимом Вадимовичем. За його словами, бригада забезпечена всім необхідним для роботи в зоні АТО. Але через те, що наметове містечко медичної служби знаходиться у полі, де немає стаціонарної електромережі, є гострапотреба у бензині для електрогенератора» - зазначили на сайті.

За інформацією Центру, полтавським лікарям у зоні АТО потрібно 40 літрів А-92 бензину для забезпечення роботи бригади. Адже, за підрахунками медиків, у середньому за день витрачається 3-4 літри пального. Військове дизельне паливо не підходить для електрогенератора, він може використовувати лише А-92.

Коментарі