•  

Полтавські міліціонери та рятувальники прибули на Сорочинський ярмарок

1780
Полтавські міліціонери та рятувальники прибули на Сорочинський ярмарок

Напередодні відкриття Сорочинського ярмарку, з 18 серпня наряди міліції заступили на охорону громадського порядку. Цього року разом із міліціонерами та інспекторами ДАІ, порядок на заході забезпечуватимуть і спецпризначенці новостворених батальйону «Полтава» та роти «Кременчук».

На сьогодні задля безпеки громадян вже створені блок-пости, розроблені патрулі та маршрути пересування правоохоронців. Вони охоронятимуть громадський порядок позмінно, але службу нестимуть цілодобово. Окрім цього, патрулюватимуть і вулиці села.

Повідомили на сайті УМВС України в Полтавській області.

Над ярмарковим полем цілодобово здійснюється відеоконтроль та працюють кнопки тривожного виклику. Це дасть змогу швидко та оперативно реагувати на пригоди, якщо такі будуть.

А також у неділю, 17 серпня, з міста Полтава до села Великі Сорочинці, Миргородського району, де щороку відбувається національний ярмарок, виїхав зведений загін Управління ДСНС України у Полтавській області.

Співробітникам державної служби України з надзвичайних ситуацій в організації заходу відводиться особлива роль: цілодобово пильнувати безпеку його відвідувачів.

Повідомили на сайті ДСНС України в Полтавській області.

У складі зведеного загону виїхали 17 одиниць спеціальної та пожежно-рятувальної техніки та 48 чоловік особового складу. Рятувальники поряд із ярмарком розгорнули наметове містечко та перебувають в постійній бойовій готовності для оперативного реагування на будь-яку надзвичайну ситуацію, яка може виникнути під час проведення заходів. Також, співробітники Служби порятунку «101», під час ярмарку, проводитимуть профілактичні бесіди із громадянами, нагадуватимуть правила безпеки життєдіяльності та правила пожежної безпеки.

Коментарі