•  

Полтавські музиканти мають шанс виступити на мегафестивалі в Угорщині

110
Полтавські музиканти мають шанс виступити на мегафестивалі в Угорщині

7 українських виконавців, серед яких полтавці Стас Деркач та Богдан Матвійчук, потрапили у відбір до акустичного майданчика «Campfirе» великого фестиваля «Sziget».

«Sziget» – один з найбільших європейських музичних фестивалів (в 2014 р. його відвідало близько 415 000 чоловік). Він проходить кожного серпня з 1993 року на дунайському острові Hajógyári sziget в Обуді (Будапешт). Угорською мовою sziget означає «острів». .

На цьому фестивалі можна почути музику будь-яких жанрів: традиційні алжирські пісні, індастріал, транс, хеві-метал, інді-рок, тощо.

Окрім виступів музикантів на фестивалі відбуваються численні культурні заходи (перегляди кінофільмів, художні виставки, театральні та циркові вистави, мовні школи).

Цьогоріч серед учасників фестивалю будуть відомі рок-гурти («Limp Bizkit», «Kasabian», «Alt-J»), поп-виконавці (Роббі Вільямс, Еллі Голдінг, «Florence+The Machine») та діджеї (Avicii, Martin Garrix). Україну на головній сцені представлять гурти «ONUKA», «Дахабраха» та «Гайдамаки».

Стас Деркач і Богдан Матвійчук – акустичний дует із Полтави, створений в 2014 р. В свої композиціях хлопці поєднують вокал та гру на фортепіано. Наразі вони активно гастролюють Україною, виконуючи кавер-версії відомих пісень в нестандартній обробці.

Підтримати полтавців можна за посиланням: http://campfire.szigetfestival.com.ua/votes/band/...

28 виконавців, які наберуть найбільшу кількість голосів отримають змогу виступити на акустичному майданчику «Сampfire» фестиваля «Sziget». Голосування триває до 29 травня.

Денис Старостін

Коментарі