•  

Полтавські навчальні заклади порушують прозорі закупівлі

1320
Полтавські навчальні заклади порушують прозорі закупівлі

Під час мониторингу дотримання процедури прозорих закупівель у навчальних закладах області виявлено низку порушень – про це йшлося під час круглого столу на тему: «Публічні закупівлі у сфері освіти в Полтавській області».

Серпневий перехід освітніх закладів до системи «ProZorro» мав би зекономити чималі кошти не лише для галузі освіти, а й для інших суспільних ланок життя. Хоча, насправді, все не так добре, як би того хотілося.

Експерт проекту «Під громадським контролем: моніторинг публічних закупівель у Полтавській області» Андрій Остапенко розповів про чималу кількість порушень, які заважають нормальній процедурі закупівель у системі «ProZorro».

– Загалом, коли ми вивчали плани закупівель освітян, то зафіксували випадки порушення строку оприлюднення цих документів, відсутність у планах очікуваної вартості покупки, дати затвердження планів різних строків. Хоча, порушення не мали системного характер, проте ми мусимо відреагувати на це – зауважив Андрій Остапенко.

За його словами, до навчальних закладів будуть направлені відповідні листи. На сьогоднішній день їх підготовлено орієнтовно 47. 

Коментарі