•  

Полтавські пластуни провели представлення серед студентів міста

550
Полтавські пластуни провели представлення серед студентів міста


Представники української національної скаутської організації «Пласт» провели презентацію скаутського руху серед студентів міста.

В Полтавському національному педагогічному університеті ім. В. Г. Короленка відбулась презентація скаутського руху в Україні та області. Представники пластової старшини міста та області розповіли про діяльність організації та її громадську роль в суспільстві та вихованні молоді.

Захід було заплановано у рамках Всеукраїнської презентації пластового скаутингу для студентів — першокурсників, аби ознайомити їх з історією розвитку, процесами становленння та перспективами розвитку особистості в організації.

— В першу чергу ми хочемо донести до молоді скаутинговий спосіб життя, що несе в собі здорові звички, дисципліну та любов до свого національного. Розповідаючи їм про історію Пласту, ми показуємо, що у творенні національної ідеї та визвольних змагань організація відіграла чималу роль. Наступним нашим завданням є донести до молоді перспективи розвитку всередині, адже пластуни реалізують чимало спортивно-просвітницьких проектів та взаємодіють зі скаутами різних країн світу, — розповів полтавський скаут Максим Михайлик.

Загалом у заході взяли участь близько 60 студентів, вони ознайомилися з літніми вишкільними таборами, що ще з початку проголошення Незалежності проводяться в країні і області зокрема. На них, за словами організаторів кожен черпає щось своє, це може бути як дисципліна так і приємний відпочинок. Окрім цього на вишкільних таборах проводяться лекції з виживання в дикій природі, бойових мистецтв, спортивних дисциплін та першої медичної допомоги.

Довідково: Скаутськийрух — позаполітичний, не залежний від раси чи віросповідання всесвітній рух молоді, що був започаткований Робертом Бейден Пауелом. В Україні діють понад півтори сотні осередків-станиць у всіх областях.

Коментарі